fbpx

CEO’dan Mesaj

Infinity Teknoloji olarak müşterilerimizden aldığımız güçle büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimizi geliştirdiğimiz farklı ürün ve çözümlerle her geçen gün e-öğrenme kullanmaya ikna ediyoruz. Çözümlerimizle uygun bütçeli, zengin ve kaliteli kurumsal öğrenme olanakları sunarak müşterilerimizi öğrenen organizasyon haline getiriyoruz.

Müşterilerimiz verimli çözümlerin sonuçlarını aldıkça e-öğrenmeye yönelmeye devam ediyor. Sınıf eğitimlerini kaldıracak düzeyde ileri aşamalara geçen öğrenen organizasyon olabilen müşterilere sahibiz. Her zaman söylediğimiz gibi bizce bilgi sır değil, bu nedenle bilgimizi olabildiğince herkesle paylaşıyoruz. Ama sır olan bilginin nasıl pratiğe geçirileceği. Yaptığımız her şeyi açık ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz, bunları herkes kopyalayabilir, ama her zaman inandığım gibi çalışma ruhumuzu ve müşterilerimize yaşattığımız deneyimi kopyalamak kolay değil.

İlkay Öztürk, CEO

30Uzman Çalışan
2Lokasyon
320Kurumsal Müşteri

Vizyonumuz

Öğrenme bir gelişim ve mutluluk kaynağı olduğu kadar keyif, sağlık, mutluluk ve huzur kaynağıdır. Ve insanlar giderek öğrenmenin kendi hayat kalitelerini ve diğer insanların hayatlarını etkileyebileceğinin farkına varıyorlar.

Kurulduğumuz günden bu yana öğrenmeyi kolaylaştırarak, insanların hayatlarını iyileştirmeye çabalıyoruz.

Bu nedenle kimliğimizin temelinde yenilikçilik yatıyor.

Her gün ürünlerimizi, daha kaliteli ve daha işlevsel hale getirmeye çalışıyoruz. Ve bunu; AR-GE gücümüz, eğitim, insan kaynakları, iş ve teknoloji bilgimiz ve yaptığımız her şeyi daha kaliteli yapma tutkumuzla başarıyoruz, başarmaya da devam edeceğiz. 

Misyonumuz

Kurumsal Öğrenmeyi Kolaylaştırıyoruz.

Infinity Teknoloji çeşitli stratejileriniz doğrultusunda belirlenen eğitim ihtiyaçlarınızı hızlı ve zahmetsiz bir şekilde karşılamaya odaklanmış bir tasarım ve teknoloji şirketidir. Uzun süreçlere gerek kalmadan kullanıcıları teknoloji ve içeriklerle en başarılı şekilde buluşturan şirketimiz, gelişmenin ve büyümenin en doğru adresidir.

Ürünlerimizin yararları

Bizi biz yapan değerler

Profesyonel Danışmanlık

Sunduğumuz sürekli ücretsiz danışmanlıkla ürünlerimizin size değer katmasına odaklıyız. Sizinle birlikte oluşturduğumuz fikirleri hızla uyguluyor işinize değer katıyoruz. 

Değer Katan Fikirler

Bizce sürdürülebilirlik, yani yatırımınızın korunması ve işinize her zaman yarar sağlaması için sürekli fikir ve strateji geliştirebilmek, yenilik yapabilmek en önemli unsurlardır.

Proje Zamanlaması

Yeni eğilimler doğrultusunda her ne kadar kervanı yolda toparlasak da zamanlama bizim için en önemli unsur. İşe yarar bir fikir olduğunda sadece bize söylemeniz yeterli! 

Ekonomik Üretim

Ekonomik üretim için gerçekleştirilmesi zor bir strateji izliyoruz. Hem düşük bütçeli hem de kaliteli ürün ve çözümler sunuyoruz. Proje sayımıza bakıldığında başarımızın nasıl gerçekleştiği görülmektedir.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com