fbpx

Hakkımızda

Ne Yapıyoruz?

34 yılı aşkın bir süredir “Öğrenme Teknolojileri” alanlarında yenilikçi ürünler geliştiriyor ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz kaliteli çözümleri tercih eden ve bizi bu günlere getiren müşterilerimize teşekkür ediyoruz. 34. yılımızı doldurmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde, her zamanki gibi değerli müşterilerimiz yolumuza ışık tutuyorlar.

Neyi Başardık?

4 milyon kullanıcı sınırını aştığımız, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla genişlettiğimiz ve sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiğimiz özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “CloudLMS” çözümümüzle, artık konusunda dünyanın sayılı “Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi” (LMS) çözümlerinden birisi olma yolundaki kararlı yürüyüşümüze devam ediyoruz. 300’den fazla kurumsal müşterimiz çözümümüzü kullanıyor, ayda ortalama 5 yeni müşterimizi ailemize katıyor, online kurumsal akademilerini hızla açıyoruz. 

Her müşterimizden gelen birbirinden değerli fikirleri hızla dinamik bir şekilde CloudLMS içerisine ekliyoruz. Müşterilerimiz her yeni güne başladıklarında ortalama 5-10 yeni özelliği sisteme eklenmiş olarak görüyorlar. Günlük izlenen video sayısında 400 bin rakamını geçtik. Terabaytlarca veriyi sunucularımızdan aktarıyoruz. Bu alt yapıyı başka bir sağlayıcı kullanmadan müşterilerimize direkt olarak sunabilen tek şirketiz.   

Şirketimiz dile kolay 34 yılı geride bıraktı. Geçmişe baktığımızda ve bunu nasıl başardık dediğimizde bir Değerlerimiz sayfasında sizlere sunduğumuz yanıtları bulduk.  Ülkemizde A’dan Z’ye yaratıcı e-öğrenme çözümlerini, en iyi teknolojiyle, en hızlı ve en ekonomik bir şekilde sunan tek şirketiz. Bu başarımızın siz değerli müşterilerimiz tarafından giderek anlaşılmasını görmek bizi çok mutlu ediyor ve büyük gurur duyuyoruz.

Sizleri öğrenen organizasyon haline getirebilmek hayaliyle yola çıkarak oluşturduğumuz çözümlerimizi tüm hızımızla geliştirmeye devam edeceğiz. 

Bizim için ne dediler?

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com