fbpx

Business Smart

BUSINESS SMART | HEDEFTEN ŞAŞMAYIN!

Şirketinizde var olan devasa veri yığınından ve bilgiden bunaldınız mı? Rapor ve analizlerle başa çıkabiliyor musunuz? Peki ya hedefleriniz ne durumda, kurumsal performansınız nasıl gidiyor?

İşte Çözüm; Kurumsal hızlı raporlama, anlık gösterge panelleri ve iş zekası.
Sonuç: Akıllı işletme

Kurumsal gösterge panelleriyle hedeften şaşmayın. Çünkü akıllı ve hızlı çalışma her zamankinden daha önemli.

Kurumsal verilerinizi anlık grafiksel rapor ve analizlerle doğru zamanda, doğru kişiye yalın ve şık bir tasarımla ulaştırın.

Yöneticilerinizin bilgiye mobil cihazlar dahil her yerden erişmesini, doğru ve hızlı kararlar vermesini sağlayın. 

Bu çözümün şirketlere kazanımları neler olacak?

Bu projeyi hayata geçirirken iddialı bir sloganla yola çıktık: “Anlık, doğru ve gerçek veri, doğru karar”. Projenin en önemli kazanımını özetlersek: Müşterilerimizde belirlenmiş olan Performans Göstergelerinin (KPI) tek bir kullanıcı ara yüzü üzerinden raporlanması, herkesin yetkisi dahilinde kendisine ait rakamları görmesi ve buna göre hızlı ve doğru karar alabilmesini sağlayabilmesi. Bu noktaya gelmeden önce bazı kritik adımların geçilmesi gerekiyor. Öncelikle KPI’ların tanımlarının ve nasıl hesaplandıklarının belirlenmesi, projenin en büyük özelliklerinden biri. Bir diğer avantajsa tanımlanmış ve üzerinde anlaşılmış KPI’ların düzenli olarak ve tek bir sistem üzerinden raporlanması sayesinde herkesin aynı veriye ulaşmasını sağlamak oldu.

PowerBI Embedded teknolojisinin hayata geçirilmesiyle müşterilerimizde her seferinde çalışanların rapor hazırlamak için tüm verileri Excel’e çekip bunları formatlamak için saatler harcamasından kişileri kurtardık ve inanılmaz bir zaman tasarrufu sağlandı. Müşterilerimize ait önemli veriler kullanımına en uygun ve güvenilir şekilde uygun yetki seviyelerine göre özetlenmiş halde, yönetim gösterge panelleri (Dashboard) üzerinden sunuluyor. Böylece analize daha çok zaman ayırılabiliyor. PowerBI Embedded‘in yolunu açtığı kurumsal raporlamanın önündeki engelleri tanımlamayı ve iyileştirmeyi başardık.

PowerBI Embedded ve raporlama portalimiz organizasyonunuza inanılmaz bir hız kazandıracak!

Business Smart Çözümümüz Nasıl Çalışıyor?

PERFORMANSINIZI TEK BAKIŞTA GÖRÜN, HEDEFLERİNİZİ VE GERÇEKLEŞEN DURUMU ANINDA İZLEYİN!

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com