fbpx

Canının Sağlığı

Canının Sağlığı | Çalışanlarınızı ve Kurumunuzu Koruyun!

Covid-19 riski belirtisi gösteren çalışanlarınızı iş yerine gelmeden tespit edebilmek amacıyla Canının Sağlığı isimli uygulamamızı gururla sunuyoruz.

 1. 1
  Risk taşıyan çalışanları önceden belirleyin

  Çalışanların her sabah kendilerine yöneltilen sorulara verdikleri cevapları analiz ederek risk değerlendirmesi yapan uygulama sayesinde, risk taşıyan çalışanlar henüz iş yerine gelmeden belirlenebiliyor. Covid-19 şüphesi uyandıran en ufak belirti dahi iş yerindeki sağlık personellerine bildiriliyor. Uygulama, dinamik olarak kurgulanabilen algoritmalarla virüsün bulaşmasını önleme konusunda alarm işlevi görüyor.

  Geliştirilen uygulama ile çalışanlarınızın dolayısıyla şirketinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Oluşturulan sağlık yoklama anketlerini çalışanlara otomatik ve periyodik olarak gönderebilir, sonuçların kritik değerlendirmelere göre ilgili kişilere otomatik bildirimlerle iletilmesini sağlayabilirsiniz. Yöneticiler, çalışanlardan sorumlu doktorlar hatta servis şoförleri bile bu bildirimlerle olası bulaş durumlarında hızla önlem alabilir.

 2. 2
  Erken ölçümleme ile hızla önlem alın

  Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından birisi olarak, birlikte çalıştığımız dev firmaların ihtiyacından hareket ederek ürettiğimiz yeni nesil “Sosyal Medya Yayın Planlama” çözümümüz “Infiniy Social” ı gururla sunuyoruz.

  Önerilerinize açık bir sistemle isteklerinizin hızla uygulanabildiği mükemmel bir alt yapı sunuyoruz. Ayrıca yapılan yenilikleri siz ve ekibiniz anlık olarak izleyebiliyor.

Özelliklerimiz

Ekipleri oluşturun ve gruplar belirleyin

Anketlerinizi
oluşturun

Algoritmalarınızı
tanımlayın

Otomatik atama kurguları belirleyin

Sonuçlar ilgili kişilere anında iletilsin

Kritik uyarılar
belirleyin

Kişilere otomatik uyarılar iletilsin

İster web ister cepten
kullanın

Örneğin kritik uyarıya düşen çalışan listeleri fabrika giriş kapısı hatta servis araçlarına onaylı veya otomatik olarak iletilebilir, çalışanın girişiyle ilgili önlemler anında alınabilir.

Neredeydim! (Filyasyon takibi)

“Neredeydim” modülüyle şirketinizde Filyasyon’u da kolayca takip edebilirsiniz. Filyasyon herhangi bir bulaşıcı hastalığın nedenleri ve temas zincirinin (ilgili kişilerin) tespit edilmesi işlemine verilen isimdir.

Salgın sırasında kurumunuzda saha incelemesine başlamadan önce ilk yapılması gereken bu inceleme için kimlere ihtiyaç olduğunun saptanması gerekir. Buna bulaşmanın niteliğine göre karar verilir.

Bu amaçla bir ekip oluşturulur:

Vaka artış hızını filyasyonla kontrol altına alabilirsiniz. İlk vakadan itibaren tespit edilen her vakada filyasyon yönetimi uygulanır. Pozitif tanı konan çalışanlarınızın her birinin belirlenen zaman içerisinde temas ettiği bütün kişilere ulaşılması ve onların da taranması gerekir. Bu durum dikkat ve titizlik gerektiren bir süreçtir.

Ekipler, her yeni Covid-19 vakasının tespitinde, vakanın hikâyesi alınır alınmaz harekete geçip, hastanın temas halinde olduğu listelenmiş kişileri 48 saat içerisinde taramalıdır. Ekipler sahada mobil cihazlarla hareket eder ve sahadaki çalışmalar da takip edilir.

Bulaşıcı bir hastalıkla ilgili temas zincirinin tarandığı ‘filyasyon’, kurumların hayatına korona virüsle girdi. Aslında bu işlem tüm bulaşıcı hastalıklarda enfeksiyon zincirini kırmak için kullanılıyor.

Sistemimiz kurumunuz bünyesinde kişilerin temaslarını sürekli süzmek için kullanılıyor. Yeni bir bulaş kişi belirlendiğinde önce izolasyon yapılıyor. (Durumu ağırsa hastanede, değilse evde gibi) Daha sonra da temaslılar tek tek tespit ediliyor. Kişi ile aynı ortamları paylaşan temaslılara ulaşılıyor ve öncelikle sosyal izolasyona yönlendiriliyor. Aynı eşyaları kullanmaması sağlanıyor ve semptom sorgulaması yapılıyor. Öncelikle kişilere ‘ateşiniz var mı, öksürük şikâyetiniz oldu mu, nefes darlığınız var mı, kimlerle temas ettiniz’ soruları soruluyor. İşyerindeki tüm temaslılar da izlenmeye başlıyor.

Kişilerin korku ve streslerini yönetmek için online eğitimler atanıyor, moral bildirimleri gönderiliyor. Ayrıca kişilerle görüşmeler planlanıyor ve kayıt altına alınıyor, diyaloglarla ve online bilgilendirmelerle hijyen açısından ne yapmaları gerektiği anlatılıyor, motivasyon videoları ve konuşmalarla moralleri yüksek tutuluyor.

Infinity Teknoloji olarak oluşturduğumuz bu çalışma için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com