fbpx

CloudBook

CloudBook | Kurum içi Sosyal Paylaşım Ve Öneri Platformu

Şirketinizle ilgili öneriler, fikirler, güzel yapılan işlerle ilgili paylaşımlar, her şey burada! Çalışanlarınız hemen dilediği konuda paylaşsın, diğerleri oyları ve yorumlarıyla katkıda bulunsun, para puan ve hediyeler kazansınlar.

Karmaşık yazılımlara yalın ve farklı yaklaşım. Mobil cihazlardan çalışanlarınızın şirketinizle ilgili kolayca paylaşım yapabilmesini sağlayın. Dilerseniz para puanlar kazandırın, entegre hediye sistemimiz sayesinde onları ödüllendirin.

Kurum içi Facebook'unuz; hem de: EsnekHızlıHatasızEkonomikYalın!

ONLINE VE MOBİL

Paylaşım ve önerileri cep telefonlarından anında girecekleri bir şekilde hemen yapabilmelerini sağlayın.

BİRLİKTE ÇALIŞMA

Çalışanlarınızın bilgi paylaşımını kolaylaştırın, paylaşım ve önerileri toplayın ve hızla değerlendirin.

KULLANIMI KOLAY

Facebook benzeri kullanıcı dostu ara yüzüyle herkes kolayca öğrenebilir ve kullanabilir.

ÇALIŞANLARINIZ İSTER WEBDEN İSTER CEPTEN KULLANSIN!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından birisi olarak, kurum içi paylaşım platformu olan CloudBook’u gururla sizlere sunuyoruz.

Yalın ve Hatasız

CloudBook, öneri ve paylaşımlarla ilgili ihtiyaçlarınızı yalın bir şekilde sunar. Probleminizi tam ve eksiksiz olarak çözer, zamanınızı gereksiz yere harcamaz, istediğiniz her şeyi tam olarak zamanında sunar ve ona her yerden erişebilmenizi sağlar.

Esnek ve Hızlı

Katmanlı mimari ve modüler teknolojimiz sayesinde öneriler ve istekleriniz hızla uygulamaya alınır. Mükemmel bir satış sonrası desteği sunulur. Sistem sürekli optimize ve hızlı çalışır. Hata riskleriniz azalır.

Ekonomik Bakım ve Destek

Yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini düşünmezsiniz. “Kullandığın kadar öde” ile yazılımı çok ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz. Sürekli güncellemeler yapılır ve her ay düzenli olarak yayınlanır.

Sunulan Önemli Özelliklerden Bazıları

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com