fbpx

CloudIntranet

CloudIntranet - Kurumsal Portalınız

Türkiye’nin portal çözümlerinde lider firması olarak, birlikte çalıştığımız kurumların ihtiyaçlarından hareket ederek ürettiğimiz yeni nesil “Kurumsal İntranet ve Portal” araçlarını “CloudIntranet” çözümümüzle sizlere sunuyoruz.

ENTEGRASYONLAR

Dilerseniz SAP vb diğer kurumsal yazılımlarınızda kullandığınız izin, masraf vb. formları CloudIntranet üzerinden açın. Hazır API ve WS ‘ler ile süreçlerinizi kolayca entegre ediyoruz.

ÖZEL İÇERİKLER

Kendinize ait özel içerikleri formatı ne olursa olsun kolayca yayınlayın, dilerseniz kişilere atayın, izleme raporlarıyla okunup okunmama durumlarını izleyin.

ÇOK DİLLİ VE ÇOK ŞİRKETLİ

Çok şirketli holdingler, bayii veya mağazaları olan dev markalar, her yapıya uygun size özel web adresi ile kurumsal portalınızı dilediğiniz dilde hemen yayınlayalım!

SINIRSIZ RAPORLAMA
Portalınızda olan biten her şeyi raporlayın, grafiksel olarak görüntüleyin. Dilerseniz iş zekası entegrasyonu ile veriler üzerinden kendi rapor ve grafiklerinizi kolayca oluşturun.
BAĞLANTISIZ ÇALIŞABİLME

Size özel yayınlanan mobil uygulama üzerinden kullanıcılarınız içerikleri önceden indirebilir. Böylece kişisel internetlerini tüketmeden kurumsal içeriklere erişebilirler.

YÜKSEK MEDYA KALİTESİ

Mobil cihazlardaki işletim sistemi ve bant genişliğine göre otomatik hazırlanan medya dosyaları ile kullanıcılarınıza sınırsız video yayınlayın!

İÇERİK KATALOĞU

Dilerseniz hazır içerik kataloglarımızdan editörlerimiz tarafından belirlenen e-eğitimler, makale ve videolar yayınlayın. İçeriklerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için: Eğitim Kataloğumuz.

SOSYAL PORTAL

Dilerseniz kullanıcılarınız kendi içeriklerini eklesin, bloglar yayınlasınlar, paylaşım grupları oluştursunlar, bilgi ve belgeleri kendi aralarında kolayca paylaşsınlar.

314Müşteri
512452Kullanıcı
4712İçerik
724Video
ÖRNEK PROJELERİ İNCELEYİN

NEDEN CLOUDINTRANET?

 1. 1
  YALIN VE HATASIZ

  Kurumsal portal ve intranet çözümlerinizi yalın bir şekilde sunar. Probleminizi tam ve eksiksiz olarak çözer, zamanınızı gereksiz yere harcamaz, istediğiniz her şeyi tam olarak zamanında sunar ve ona her yerden erişebilmenizi sağlar.

 2. 2
  ESNEK VE HIZLI

  Katmanlı mimari ve modüler teknolojimiz sayesinde istekleriniz ve fikirleriniz zamanda tamamlanır. Mükemmel bir satış sonrası desteği sunulur. Sistem sürekli optimize ve hızlı çalışır. Hata riskleriniz azalır.

 3. 3
  SİZE ÖZEL

  1 günde size özel portalınızı açıyoruz

  • İster çok şirketli holding olun
  • İster bayileri olan dev bir marka
  • İster çalışanları farklı diller kullanan çok uluslu bir şirket
  • Veya hepsi bir arada

  Yapınızı oluşturup kullanıcılarınızı hemen tanımlıyoruz

  İçerikleri anında yayınlıyoruz Üstelik mobil aplikasyonları ile birlikte

 4. 4
  KOLAY YÖNETİLEBİLİR

  Dilerseniz her şeyi kolayca yönetebiliyorsunuz. Veya her şeyi bize bırakıyorsunuz. Kendi içeriklerinizi anında ister siz, ister biz yayınlıyoruz. İster kiralayın, ister satın alın, tüm bu avantajlara yine de sahip oluyorsunuz.

 5. 5
  GÜNCEL VE YENİ

  Şimdi tam istediğiniz sisteme düşük maliyetle erişmek olanağına sahipsiniz. Üstelik fikirlerinize değer veriyor ve hızla uyguluyoruz. Birlikte deneyimliyor, fikirlerinizle sürekli mükemmele ilerliyoruz. Sizi sıkıntılarınızdan kurtarıyor, maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. En önemlisi de size yenilikleri sürekli sunuyor ve güncel kalmanızı sağlıyoruz.

 6. 6
  EKONOMİK BAKIM VE DESTEK

  Yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini düşünmüyorsunuz. "Kullandığın kadar öde" ile yatırımlarınız ekonomik yönetiliyor. Yeni bir module gereksinim duyduğunuzda (Video, Forum, Blog vb.), anında hesabınıza açıyoruz. Yeni bir işlev gerektiğinde talep ediyorsunuz, hızla yapıyor ve hesabınıza ekliyoruz.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com