DijiTakvim

DİGİTAKVİM | SIKÇA İHTİYAÇ DUYDUĞUN BİLGİYE HIZLIANINDAKOLAYHER YERDEN ERİŞ!

Güncel haberler, hava durumu, piyasalar, ingilizce sözlük, takvim, fıkralar, özlü sözler, sinemalarda ne var gibi 30’dan fazla servis. Örneğin: Takvim (Gün/Ay/Yıl, önemli günler), Tarih ve saat, Ayın Durumu, Haberler (Popüler RSS), Hava Durumu, Piyasalar (Doviz ve altın), Burcunuz, Vizyon Filmleri, Günün Yemeği, TV Programları, Tarihte Bugün, Hafta sonu Önerisi, Günün Sözü, Günün Fıkrası, Acil Telefonlar, Sözlük (İngilizce/Türkçe), Günün Sorusu, Ayın Eğitimi, Google’da Ara…

BİLGİ SERVİSLERİ

Her gün eklenen içerik servisleriyle sıkça gereksinim duyduğunuz bilgiye anında erişin.

HIZ VE PERFORMANS

Adobe AIR teknolojisi sayesinde uygulama bilgisayarınızı yormadan çalışır, boyutu çok küçüktür.

HER ORTAMA HAZIR

İster masaüstü ister Android veya iOS cihazlarda kolayca kullanın, bilgiye her yerden erişin!

KURUMSAL İLETİŞİM

Çalışanlarınıza dilediğiniz bilgileri WS entegrasyonlarımızla (API) anlık olarak aktarın.

EN İYİ TEKNOLOJİ DENEYİMİ

Adobe AIR ile geliştirdiğimiz DijiTakvim bizlere var olan sitelerin ve hizmetlerin masaüstü uygulaması şekillerine sokulması için olanak sağlıyor. Web uygulamaları, zengin medya içeriği, kişisel ayarlar ve interaktif deneyimler sunan uygulamamız, internet tarayıcısına ihtiyaç duymadan işlerin masaüstüne kurulan uygulamalar sayesinde yapılmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Geliştirilmiş 2D ve 3D grafik deneyimiyle yüksek çözünürlüklü akıcı animasyonlar izletebilme olanaklarını da sunuyoruz.

Güncel haberler, hava durumu, piyasalar, ingilizce sözlük, takvim, fıkralar, özlü sözler, sinemalarda ne var gibi 30’dan fazla servis. Takvim (Gün/Ay/Yıl, önemli günler), Ayın Durumu vb …

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR VE KURUMSAL

DijiTakvim arkasında bulunan web portallerimiz JSON web servisler üzerinden çok hızlı konuşur. Bu sayede kullanıcıların pek çok etkileşimi, tarayıcı aç, giriş yap, ilgili yere git aksiyonu gerçekleştir adımlarını kısaltarak gerçekleştirilmesi sağlanır.

Ayrıca kurumsal kullanımda belirli kullanıcılara yayınlanan zamanlanmış içerikler otomatik olarak “Push Notifications” yapılandırılmasıyla masaüstü ve mobil cihazlardan yayılır. Örneğin kullanıcılara bir duyuru atandığında, direkt olarak masa üstünde bir bildirim çıkar ve isteniyorsa kullanıcı bununla bir etkileşime girmeden kapanmaz. Ayrıca acil anketlerin yanıtlanması, videoların izletilmesi vb. aksiyonlarla ilgili kullanıcılara hızlı yayılım ve %100 aksiyon sağlanmaktadır.

KURUM İÇİ İLETİŞİM

Yazılımın dağıtımı merkezi bir “Software Distribution” sistemi ile kolayca uzaktan yerel işletim sistemlerine yapılabilmektedir. Kullanıcı uygulamayı “Software Policy” içeriğinde belirtildiyse hiçbir şekilde kaldıramaz, durduramaz ve müdahale edemez. Böylece etkili bir kurumsal bilgilendirme servisi yapılandırılmış olur.

Çözümümüz temel olarak üyelik ve yetkilendirme, içerik yayın yönetimi, WS entegrasyonlarıyla kurumsal bilgilerin sunulması, kullanım istatistikleri ve izleme modüllerinden oluşur.

Microsoft ASP.NET MVC ile sunulan portal desteği ileri düzey güvenlik ve bulut tabanlı bilişim olanaklarıyla sunulmaktadır.

DijiTakvimi hemen 30 gün ücretsiz deneyin!

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com