fbpx

Infinity ChatBot

Infinity ChatBot Nedir?

Infinity ChatBot, CloudLMS ile entegre çalışan, yapay zeka tabanlı öğrenme amaçlı bir sohbet robotudur. Kullanıcılara doğal dil ile iletişim kurabildiği insansı deneyimler sunar. Infinity ChatBot, kullanıcılarınızın örneğin günlük yaşamlarında gereksinim duyduğu bilgilerle ilgili tüm sorularının cevaplarını verebilir. Ek olarak bunu yaparken konuşma ve yazı ile etkileşim kurulabilen bir öğrenme deneyimi sunar.

Infinity ChatBot ile öğrenmede dijital dönüşümü sağlayın, öğrenme maliyetlerini azaltın ve kullanıcı deneyimini iyileştirin.

Neden Infinity ChatBot'u Kullanmalısınız?

Infinity ChatBot; öğrenmede yapay zeka özelliklerini sağlayabilen bir takım arkadaşıdır.

Eğitilmiş Hazır Chatbot'lar
Kullanıcılarınızın çeşitli işlemlerle ilgili çok fazla sorusu olabilir. Infinity Chatbot tüm bu sorulara yanıt vermek için, istediğiniz bilgilerle önceden eğitilebilir ve doğru cevabı kullanıcılarınıza anında sunacak hale getirilebilir.
Gelişmiş Yapay Zeka Yetkinliği
Infinity ChatBot kullanıcılarınızdan gelen soru ve istekleri yüksek doğrulukla anlamak, tıpkı bir insan gibi konuşmayı takip edebilmek ve cevap verebilmek için gelişmiş yapay zeka algoritmalarına sahiptir.
CloudLMS'e Entegre

Infinity ChatBot doğal dil işleme (NLP) teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu sayede başka bir hizmet sağlayıcıya gerek kalmadan CloudLMS içerisinde eğitsel bir bileşen olarak kolayca kullanılabilir.

Düşük İşletim Maliyeti

Chatbot’lar kurumlara bir işletim yükü getirir. Infinity ChatBot crawling teknolojisi sayesinde, LMS’inizden güncel bilgiyi alarak kullanıcılarınıza sunar. Bu sayede işletim maliyetini düşürür.

Çok Kanallı Kullanım

Infinity ChatBot’u kullanıcılarınıza farklı bilgi kanallarıyla sunabilirsiniz. Dilerseniz İK marka yönetimi doğrultusunda şirketinizin web, mobil, sesli asistanlar, sosyal medya ve mesajlaşma platformlarına entegre edebilirsiniz.

SSS, İşlemler ve Danışmanlık

Kullanıcılarınızdan gelen tüm sorulara cevap verebilen Infinity ChatBot bu verileri anlamlandırıp kullanıcılarınıza danışmanlık sağlayabilir. Örneğin ne kadar iznim kaldı, bordro istiyorum gibi soruları hızla yanıtlayabilir.

Örnekleri inceleyin!

İnfinity ChatBot çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com