fbpx

Infinity CloudLMS

Kurumsal Öğrenme Çözümümüz CloudLMS Yenilendi!

Kurumlara A’dan Z’ye güçlü bir öğrenme yönetim çözümü olma hedefiyle yola çıkan CloudLMS baştan aşağı yenilendi, teknolojisi güncellendi ve tasarımı değişti. Siz fikirlerinizi söyleyin biz yapalım yaklaşımıyla birlikte geliştirdiğimiz çözümümüz; ekibimizin adanmışlığı, liderimizin vizyonu ve ülkemizin en iyi e-öğrenme şirketi olma yolundaki hedefimizle artık daha da mükemmel bir hale geldi.

Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız projede şimdi neler yaptık gelin birlikte göz atalım.

Neden Infinity CloudLMS'i Kullanmalısınız?

TEKNOLOJİ VE TASARIM

HTML5 ile yenilenen ara yüzümüz, temiz ve modern bir tasarımla birlikte artık çok yüksek bir performansı da birlikte sunuyor. CloudLMS, en yeni teknolojiyle .NET CORE dahil, en popüler ve en güvenli javascript kütüphaneleriyle baştan aşağı yenilendi. Her şey Bootstrap teknolojileriyle yeniden oluşturuldu. Premium tasarım, zarif stiller ve dinamik gezinme araçları eklendi. Bu sayede ekran boyutuna göre otomatik ayarlanan stillerle oluşturulmuş 40’tan fazla bileşenle, kullanıcılarınızın gözü işlevlere çok daha kolay odaklanabiliyor.

MÜKEMMEL MOBİL DENEYİM

Web üzerinde ne varsa artık mobil uygulamamızda da var. 30’a yakın modülümüz ve daha fazlasını ister web tarayıcı ister mobil cihazlar üzerinden kullanıcılarınıza kolayca sunabilirsiniz. Progressive Web App teknolojisiyle yenilenmiş “Mobil Akademi v3” uygulamamızı GooglePlay ve AppleStore mağazalarından hemen indirin.

Yenilenen Modüller ve Özellikler

CloudLMS; Türkiye'nin ilk bulut tabanlı
Kurumsal LMS'i.

 1. 1
  Özelleştirilebilir Ana Sayfa

  Ana sayfamızda özelleştirilebilir paneller kişiselleştirmeyi destekliyor. Eğitimler, güncellemeler, bizden haberler, eğitim takvimi, oyunlaştırma tablosu gibi panelleri ana sayfanızda kullanabilirsiniz. Platformdaki başarılarınızı yayınlayabildiğiniz istatistikler, kayan görseller ve kısa yol düğmeleri diğer önemli özelliklerden sadece birkaçı…

 2. 2
  Ekip Yönetimi Araçları

  Ekibim menüsü sayesinde yöneticiler kendilerine bağlı kişilerin tüm etkinliklerini kolayca izleyebilir. Hatta yetkileri varsa kendilerine bağlı kişilere kolayca atamalar yapabilirler.

  Güncellemeler ile tüm işlemleri kullanıcıların kolayca izlemesini sağlayın, dilerseniz bizden haberleri ön plana çıkarın. Duyurular ile organizasyonunuza bültenler veya mesajlar gönderin, okunup okunmadığını kolayca izleyin. İçerikler Kurumunuzla ilgili haber ve yönetmelikler gibi yazılı bilgileri, İçerikler modülünde depolayın. Gruplara ve kişilere yetkiler tanımlayın ve kolayca yayınlayın.

 3. 3
  E-Eğitimlerinizi Kolayca Oluşturun

  E-eğitimler modülünde kişiler atanan eğitimlere, tamamladıklarına, sertifikalarına kolayca erişebilir. CloudLMS içerisinde bir e-eğitim oluşturmak çok kolay. Videolarınız, PowerPoint sunumlarınız, aralara ekleyebileceğiniz sorular, ödevler ve etkileşimler gibi geniş özelliklerle kolayca eğitimler oluşturup çeşitli kurallarla kişilere atama yapabilirsiniz. Ek olarak interaktif video, öğrenme botu gibi gelişmiş bileşenler de kullanabilirsiniz. Dilerseniz QuizShow ile sınavları eğlenceli, rekabete dayalı ve yarışma içerecek bir şekilde sunabilirsiniz. Kişilerin alıştırma yaparak öğrenebilmesine olanak sağlayan üç boyutlu interaktif simülasyonlar sunabilirsiniz.

 4. 4
  Mükemmel Eğitim Kataloğundan Yararlanın

  Kataloğumuzu kullanıyorsanız, ilham verici, katılımcıları harekete geçiren, onlara yeni bilgiler kazandıran ve motive eden stilde tasarlanan eğitimlerimizi isteğe bağlı olarak yayınlayabilirsiniz. Tamamen yenilenen mikro e-eğitimlerimizle kullanıcılarınız artık daha akılda kalıcı öğrenmenin keyfini hiç sıkılmadan çıkarabiliyor. 700’e yakın başlıkta 100 binden fazla videodan oluşan kataloğumuzda hemen her konu yer alıyor. Düzenli olarak her hafta en az 5 yeni e-eğitim yayınlanıyor, hatta bunları siz istiyorsunuz, o ay içerisinde üretip yayınlıyoruz. British Council iş birliğiyle 60 saatlik İngilizce eğitim programından iş sağlığı ve güvenliği konularına 30’dan fazla kategoride yer alan tüm içeriğimizi www.hizliegitim.com web sitemizde inceleyebilirsiniz.

 5. 5
  Sınavlar ve Anketlerle Eğitim Etkinliğini Takip Edin

  Sınavlar ve anketler modüllerimizde kullanıcılarınıza eğitimlere bağlı veya bağımsız atamalar yapabilirsiniz. Kişiler belirlediğiniz kurallara göre sınav ve anketleri tamamlayabilir, sonuçlarını görebilir ve siz de her şeyi takip edebilirsiniz.

 6. 6
  Sınıf Eğitimlerinizi Kolayca Yönetin

  Sınıf eğitimleri modülümüz, üyelerinize atanan örgün eğitimlerin eğitmen, eğitim yeri, planlanan tarihler, dış eğitim firmaları, gerçekleşen ve geçmiş eğitimler bazında tüm süreçlerin takip edilebilmesini sağlar. Eğitim takvimi ve yönetici onay süreçlerini de içeren oldukça kapsamlı bir modüldür.

 7. 7
  Programlarla Öğrenme Yolculuğu Oluşturun

  Programlar modülü birden fazla eğitsel bileşeni tek bir atama üzerinde ilerletebilmeniz için en önemli yapılarımızdan birisidir. Örneğin bir program içerisinde e-öğrenmeler, sınavlar, anketler, okuma materyalleri, faaliyetler ve videolardan oluşan kapsamlı öğrenme yolculukları sunabilirsiniz. Bu modül; liderlik ve satış gelişim programları, iş sağlığı ve güvenliği gibi kapsamlı yolculukların oluşturulması, kurallı akış ve atama robotu ile birleştirildiğinde rutin eğitim yönetimi iş yükünüzü tamamen üzerinizden alır. CloudLMS sayesinde adeta kendi kendine işleyen eğitsel bir işletim sistemi oluşturabilirsiniz. Ve sisteminiz ne kadar iyiyse, işiniz de o kadar iyi olur.

  Dahası da var! Oldukça kapsamlı hazırlanmış değerlendirme modülünü kullanarak kişilerin belirlenen seviyelerine göre otomatik atanabilecek gelişim yolculukları oluşturabilirsiniz. Koçluk ve danışmanlık modülümüzle kişiye özel gelişim planları oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

 8. 8
  Kurumsal Bilgilerinizi Kolayca Depolayın

  Yazılı materyallerinizi kategori ve etiketler altında İçerikler modülünde toplayın. Yararlı linkler, resimler ve dosya kaynakları da benzer şekilde çalışır. Dilerseniz kullanıcılardan da içerik toplayabileceğiniz bu modüller, organizasyonel grup veya kişi bazında yetkilendirmeyle kurumsal belleğinizi oluşturan tüm bilgileri depolamanıza ve paylaşmanıza olanak sağlar. Ayrıca bu modüllerdeki tüm materyalleri eğitim bileşeni olarak da kullanabilirsiniz.

 9. 9
  Form Oluşturun ve Süreçlerinizi Yönetin

  Formlar ve süreçler her konuda işinize yarayacak harika bir modül. Aklınıza bilgi toplamak üzere planladığınız bir form mu geldi, hemen tasarlayın ve yayınlayın. Örneğin bir eğitim talep formu tasarlayabilir ve organizasyonunuzun taleplerini kolayca toplayabilirsiniz. Formların arkasına akıllı süreçler ekleyebilir, yönetici onayı ve yorumlar toplayarak iş akışlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

 10. 10
  Destek ve Yardım Masası Özelliklerinden Yararlanın

  Destek modülümüzde kullanıcılarınızdan gönderilen tüm mesajlar bir süreç içerisine girer ve yanıtlanır.

Canlı Yayın Entegrasyonu
CloudLMS Microsoft Teams, GoToMeeting, ClickMeeting, Zoom ve Vimeo gibi araçlarla entegredir. Bu sayede platformda var olan kişilere katılım davetleri gönderebilir, kişilerin tek tıkla canlı yayınları başlatabilmelerini sağlayabilir ve katılım durumlarını CloudLMS içerisinden takip edebilirsiniz.
Raporlama ve İş Zekası
Raporlarımız Microsoft’un PowerBI Embedded teknolojisiyle bütünleştirildi. Bu sayede tüm iş zekası raporlarına erişim sağlayabilirken, dilerseniz organizasyonunuzdaki yetki gruplarına da kendilerini ilgilendiren verileri aynı rapor formatında sunabilirsiniz. 
Sınırsız Video

Organizasyonunuzun gelişimine katkı sağlayan videoları dış kaynaklardan gömülü olarak veya sunucumuza sınırsızca yükleyerek kolayca sunabilirsiniz. Ayrıca kişiler bu videolara yorum ekleyebilir, beğeni gönderebilir veya favorilere ekleyebilir.

Gelişmiş Arama Robotu
Gelişmiş atama robotunu sayesinde zaman kaybettiğiniz verimsiz işlerinizden hemen kurtulabilirsiniz! Örneğin işe yeni giren veya görevi değişenlere belirli eğitimlerin belirlenen dönemlerde otomatik olarak atanmasını sağlayabilirsiniz.
Tübitak Blockchain Entegrasyonu
Tübitak Blockchain sunucularıyla entegre çalışan zaman damgası özelliğimiz sayesinde sertifikalar gibi platform içerisinde üretilen kayıtlar resmi dijital kanıt haline geliyor!
Oyunlaştırma (Gamification)

Kullanıcılarınızın farklı tipteki içerik tüketimlerine ve kullanıma puanlar tanımlayarak hediye kataloğu oluşturabilir ve üyelerin kullanımla ilgili motivasyonunu arttırabilirsiniz. 

Örnekleri inceleyin!

CloudLMS | Neden Eğitim Portali?

CloudLMS'in Hikayesi

Ziraat Emeklilik

Mobil Uygulama Ekran Görüntüleri

Rakamlarla CloudLMS

Geride bıraktığımız 34 yılda 300’den fazla kurumsal müşterimiz, 3 milyona yakın kullanıcı deneyimimiz ve 40 kişilik muhteşem ekibimizle sizin için buradayız. Tamamen bağımsız ve ülkemizin kaynaklarıyla kendi teknolojimizi geliştirdik, fikirlerinizi çok önemsiyoruz ve esneğiz, iyi bir fikir eko sistemi oluşturduğumuza inanıyoruz, tasarım odaklıyız ve yenilikçiyiz.

314+Müşteri
3MKullanıcı
7800Bİçerik
2500E-Eğitim
Referanslarımız

CloudLMS Kullanan Müşterilerimizin Görüşleri

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com