fbpx

Infinity Interaktif Video

Infinity Interaktif Video

Infinity Interaktif Video, etkileşimli ve dinamik videolar oluşturmanıza izin veren e-öğrenme çözümüdür. Interaktif videolar kullanıcıların seçimlerine direkt videonun üzerindeyken gerçek zamanlı olarak yanıt verir. Bu sayede kullanıcıları öğrenme süreçlerine dahil eder ve benzersiz bir e-öğrenme deneyimi sunar. 

Infinity Interaktif Video ile e-eğitimlerinizi kolayca etkileşimli hale getirin. Kullanıcıları eğitim süreçlerine dahil edin ve öğrenme verimini arttırın.

Interaktif video oluşturma platformumuz nasıl kullanılıyor?

Neden Infinity Interaktif Video'yu Kullanmalısınız?

Infinity Interaktif Video; kullanıcı seçimlerine dinamik yanıt veren videoları CloudLMS içerisinde sunuyor.

Akıllı Video Deneyimi

Infinity Interaktif Video ile etkileşimli ve akıllı videolar oluşturabilirsiniz. Bu sayede kullanıcı seçimleriyle ilerleyen benzersiz bir e-öğrenme deneyimi sunar.

Video Chapter

Videolarınız içerisinde bölümler oluşturabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınız videonun izlemek istedikleri yerine kolayca geçiş yapabilir.

Video HotSpots

HotSpot özelliği sayesinde video içindeki nesneleri belirleyin. Bu sayede videolardaki sahne, öğe veya alanları hızla etkileşimli hale getirin.

Interaktif Quiz

Gelişmiş görsel editör sayesinde videolarınız üzerine etkileşimli ve resimli quizler ekleyebilirsiniz. 

Responsive Tasarım

Her şey tam anlamıyla mobil cihazlarla uyumludur. Bu etkileşimli e-öğrenme deneyimi her cihaz ve tarayıcıdan kolayca kullanılabilir.

CloudLMS'e Entegre

Infinity Interaktif Video CloudLMS ile bütünleşiktir. Bu sayede oluşturduğunuz etkileşimli videoları eğitsel bir bileşen olarak kolayca sunabilirsiniz.

Örneğimizi İnceleyin!

Infinity Interaktif Video e-öğrenmenin interaktif evrimini sunar. Dilerseniz korona virüs için hazırladığımız interaktif videomuzu inceleyebilirsiniz. Yararlı olması dileğiyle.

Infinity Interaktif Video çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com