fbpx

Infinity Mentora

Infinity Mentora | Kurumsal Motivasyon Kaynağınız

Karmaşık performans yazılımlarına yalın ve farklı bir yaklaşım getirdik.

HEDEFLER, YETKİNLİKLER, KOÇLUK VE REHBERLİK, GELİŞİM PLANLAMA, 400’E YAKIN ONLİNE EĞİTİM VE 3.000’E YAKIN KAYNAK KÜTÜPHANESİ. HEPSİNİ BİR ARADA SUNAN İLK VE TEK ÇÖZÜM..

İhtiyacınız yalnızca çalışanlarınızın gelişimiyse, veri girişine boğulmadan süreçlerinizi yalınlaştırın, online eğitimler dahil entegre edilmiş binlerce gelişim kaynağını kullanın, dilerseniz kendi kaynaklarınızı ekleyin.

Felsefemiz yalın ve net; geleceğe ve gelişim odaklı performansa odaklanmak!

GELENEKSEL PERFORMANS SİSTEMLERİNE ALTERNATİF YENİ BİR YAKLAŞIM
HEDEFLER, YETKİNLİKLER, KOÇLUK VE REHBERLİK, GELİŞİM PLANLAMA, 400’E YAKIN ONLİNE EĞİTİM VE 3.000’E YAKIN KAYNAK KÜTÜPHANESİ. HEPSİNİ BİR ARADA SUNAN İLK VE TEK ÇÖZÜM.

Hemen Kolayca Başlayın!

Organizasyonunuzu hemen oluşturun.

Yetkinlik kataloğumuzla ilişkilendirin.

Gelişim kataloğumuzu özelleştirin.

Görüşmeleri, gelişim planlarını izleyin.

Hedefleri hiyerarşiyle birbirine bağlayın.

Ekleyin, gelişim kaynaklarınızı bir yerde toplayın.

Performans ve gelişimi grafiklerle izleyin.

Geri Bildirim Takdir modülüyle herkesi motive edin.

NEDEN INFINITY MENTORA?

Hızla gelişen dünyada işimizi geleceğe taşımak için işini seven ve ona bağlı bir ekibe ihtiyacımız var. Hatta çalışanlarımızın yalnızca şirkete sadık olmalarını değil, işlerine tutkuyla bağlı olmalarını da isteriz.

Bunun için de onları motive etmeye çalışırsınız, ancak çoğu zaman motivasyonlarını kolayca kaybedebildiklerini görürsünüz. Görüş birliğine varılan ortak kanılardan birisi de hiçbir ödül ya da ceza unsurlarının kişiyi bir şeye bağlamaya yeterli olmadığıdır. Bazen kişiler kendi kendilerini motive etmenin yolunu bulabilirler, ancak ne yazık ki çoğu kişi onları neyin motive ettiğini bilmez.

Motivasyon için işe yarayan tek çözüm mentörlüktür ve koçluktur. Ancak ne yazık ki pahalıdır, takibi ve raporlaması kolay değildir. Bu nedenle tüm organizasyona uygulanması zordur.

Infinity Mentora işte bu amaçla geliştirildi; mentörlük ve koçluğun avantajlarını kurumunuzdaki herkese sunmanızı sağlayan, gelişime ve insani ilişkilere dayanan bir çözüm sunar.

Temel mesajları vermek için devasa bir gelişim kataloğu, videolar, hayal gücünü tetiklemek için ses dosyaları, daha derin bir görüş içinse seçim yapma olanağı sunan interaktif araçları kullanırız. Doğru zamanda sorulan güçlü mentörlük ve koçluk için soru kütüphanesi, swot analizi, potansiyel değerlendirme, düşünce süreçlerini geliştirmek için çalışanların verdikleri yanıtlara geri bildirimler gibi pek çok araç sunulur.

Kullanıcılar görüşme sürecini tamamladıktan sonra yöneticileriyle bir araya gelirler ve deneyimlerini, belirlenmiş bir konu üzerinde aktarırlar. Bu sayede sınırlı olan kaynakları, en etkili oldukları yerlerde ve en verimli şekilde değerlendirilir.

Ayrıca çözümümüz içerisinde görüşme seanslarının yönetimi de bulunmaktadır. Yöneticiler çalışanlarına toplantı talepleri gönderir, eylem planlarını izler ve gelişim planlarındaki ilerlemeyi yetkili kişiler izleyebilir.

Çözümüzle bildiğiniz mentörlük ve koçluk hizmetlerini çok ekonomik bir şekilde organizasyonunuza sunabilir, gizlilik sınırlarını aşmadan ilerleme raporları oluşturabilir, görüşme sürelerini kısaltabilir, gelişime direnç gösteren çalışanlarınızın direncini azaltabilirsiniz.

Bu sayede kurumunuzdaki her çalışan kendi motivasyon kaynağına ulaşabilir, sürekli gelişime odaklanabilir ve kendi öneminin farkını anlayabilir.

SUNULAN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERDEN BAZILARI

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com