fbpx

İSG Akademi Online

Yeni İSG Yönetmeliğine Uygun Mükemmel Tasarladığımız İçeriklerle;
“www.isgkademi.online“ Yayında!

İSG farkındalığıyla ilgili tüm gereksinimlerinizin teknolojik uzantısını mükemmel sunabilen bir platform tasarladık. 70’e yakın e-eğitim, yenileme eğitimleri, otomatik atama kuralları, farkındalığı destekleyici eğlenceli videolar çalışanlarınız için hazır. İçeriklerimizi ister webden ister cepten sınır tanımayan bir öğrenme deneyimiyle çalışanlarınıza sunabilirsiniz. Mevzuata birebir uygun online tazeleme eğitimlerimizle çalışanlarınızın ve şirketinizin verimini arttırın, tasarruf sağlayın!

Yasal Olarak Zorunlu

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre iş yerlerimizde almamız veya vermemiz gereken zorunlu eğitimler var! Ek olarak değişen yeni koşul, risk ve tehlike sınıflarına uygun eğitimlerin sürekli yenilenmesi gerekiyor! Tüm bu sürecin dijitalleştirilmesi konusunda sizin için buradayız.

Online Sunabilirsiniz
Düzenli aralıklarla çalışanlarınıza tüm eğitimleri online olarak hızlı ve kolay bir şekilde sunabilirsiniz. Çünkü yeni yönetmelikle İSG yenileme eğitimlerinin online olarak yapılması yasanın gereğini karşılıyor. Mevzuata uygun online eğitimlerle, çalışanlarınızın ve şirketinizin verimini arttırın, tasarruf sağlayın!
Mevzuata Birebir Uyumlu
Yasal yönetmelik değişti! İSG yenileme eğitimlerini çalışanlarınıza online olarak sunabilirsiniz. Mevzuata uygun online eğitimlerimizle kurumunuzda veriminizi arttırın, tasarruf sağlayın! Çalışanlarınızda İSG kültürü oluşturun, bilgiyi davranışa kolayca dönüştürün.

Bilgiyi Davranışa Dönüştürme Garantili Online İSG Eğitimleri!

 1. 1
  Neden Online İSG Akademi?

  İSG farkındalığıyla ilgili tüm gereksinimlerinizin teknolojik uzantısını mükemmel sunabilen bir platform tasarladık. E-öğrenmeyi bulutlara taşıyan ilk şirket olarak bugün 300+ kurumsal müşteri ve 1 milyon kullanıcı bize güveniyor. İçeriklerimizi ister webden ister cepten sınır tanımayan bir öğrenme deneyimiyle çalışanlarınıza sunabilirsiniz.

 2. 2
  Mükemmel İçerik Tasarımı Her şeydir!

  İçerik bilgiyi davranışa dönüştüren en önemli unsurdur. Bu nedenle İSG eğitimlerini mükemmel kalitede yenilikçi bir şekilde tasarladık. Bu sayede çalışanlarınıza uygun İSG e-öğrenme tasarımlarımızla sizi öğrenen organizasyon haline getirmeyi hedefliyoruz! İçeriklerimiz davranış değişikliği garantisiyle çalışanlarınıza sunuluyor.

 3. 3
  İşyerinizde İSG Kültürü Neden Önemli!

  İş yerinizde tam anlamıyla güvenli bir çalışma ortamı var mı? Üretim kalitesi düşük mü? Sağlık giderleri yüksek ve tazminat giderleri de fazla mı? Bir an önce bu sorunları çözmek için İSG kültürünü benimsemeniz gerekiyor.

 4. 4
  Bir An Önce İSG'ye Geçiş Yapın!

  İş kazalarını ve meslek hastalıklarını nasıl önlemelisiniz? Kaynakları ve çalışanları nasıl korumalısınız? Çalışmalara nasıl yön vermeli, sürekliliği nasıl sağlamalısınız? Etkili bir İSG’nin çalışanları mutlu ettiğinin ve şirkete bağladığının farkında mısınız?

İSG Akademiye Hemen Başvurun Kampanyamızla %30 kurumsal indirime ek 100’e yakın vaka videoları setini ücretsiz kullanın!

Eğitimlerimizden Bazı Örnekleri İnceleyin!

Çalışma Mevzuatı ile İlgili Bilgiler

Ekranlı Araçlarla Çalışma

İş Yeri Temizliği ve Düzeni

Tahliye ve Kurtarma

Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımı

İlk Yardım

0 Bin
Eğitim Alan (kişi)
1
Eğitim süresi (bin saat)
1
eğitimlerdeki videolar
1
EĞİTİM SAYISI
Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com