fbpx

İşte Ergonomi

İşte sağlıklı yaşam artık mümkün.

Çalışanlarımızın zamanının çoğu işte ve ofiste geçiyor. İşlere dalıp gidiyoruz ve hareketsizlik gizli bir şekilde sağlığımızı tehdit ediyor.

Çözüm; İşte Ergonomi. İş yerinde sağlıklı kalabilmek artık mümkün.

İŞTE ERGONOMİ, BİLGİSAYARLAR, İOS VE ANDROİD MOBİL CİHAZLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ MÜKEMMEL BİR KURUMSAL İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UYGULAMASIDIR.

Adobe AIR teknolojisiyle geliştirilmiş çözüm, bizlere var olan sitelerin ve hizmetlerin masaüstü uygulaması şekillerine sokulması için olanak sağlamaktadır. Web uygulamaları, zengin medya içeriği, kişisel ayarlar ve interaktif deneyimler sunan Adobe AIR internet tarayıcısına ihtiyaç duymadan işlerin masaüstüne kurulan uygulamalar sayesinde yapılmasına yardımcı olmayı amaçlar.

GENEL OLARAK İŞLEVLER

Kullanıcı işlemleri, üyelik ve yetkilendirme

Hareket yayınlama ve yönetimi
Kullanım istatistikleri ve izleme
AVANTAJLAR

Geliştirilmiş 2D ve 3D grafik deneyimiyle Stage 3D ile AIR 2’ye nazaran 1000 kat artan çevirme kapasitesi (render) sayesinde yüksek çözünürlüklü akıcı animasyonlar izleme olanağı sunuyoruz. Arka tarafta Web portallerimiz ile JSON web servisler üzerinden konuşan İşte Ergonomi uygulamamız kullanıcıların pek çok etkileşimi, tarayıcı aç, giriş yap, ilgili yere git aksiyonu gerçekleştir adımlarını kısaltarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

IIS üzerinde konumlandırılan web portal çözümümüz üzerinden belirli kullanıcılara yayınlanan zamanlanmış içerikler otomatik olarak AIR uygulaması üzerinden “Push Notifications” yapılandırılmasıyla yayılır. Örneğin kullanıcılara bir duyuru atandığında, direkt olarak masa üstünde bir bildirim çıkacak, kullanıcı bununla bir etkileşime girmeden kapanmayacaktır. Ayrıca acil anketlerin yanıtlanması, videoların izletilmesi vb. aksiyonlarla ilgili kullanıcılara hızlı yayılım ve %100 aksiyon sağlanmaktadır.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com