fbpx

Kendiniz Tasarlayın: iSpring

Kendi e-öğrenme içeriklerinizi kolayca hazırlayın: iSpring Suite

iSpring ve Infinity CloudLMS’in mükemmel uyumu sayesinde PowerPoint sunumlarınızı hızla e-öğrenmeye dönüştürün, etkileşimli içerikler hazırlayın!

iSpring ile birlikte çalışarak geliştirdiğimiz entegrasyon sayesinde PowerPoint içerisinde kendi kendinize kolayca e-öğrenme programları oluşturun ve Infinity CloudLMS üzerinde kolayca yayınlayın.

Hızlı ve kolay e-öğrenme geliştirme ve yayınlama zamanı artık geldi!

Bilgisayarlar veya mobil cihazlarda sorunsuz çalışabilen, videolar, etkileşimler ve değerlendirmeler içeren kaliteli e-eğitimler oluşturmak için PowerPoint’in gücünden yararlanın. Var olan sunumlarınızı kolayca e-öğrenme programları haline getirin. Çok kısa özel bir eğitim ile artık çok kaliteli e-öğrenme içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak için PowerPoint becerilerinizi kullanabilirsiniz.

Videolarınız ile PowerPoint slaytlarınızı senkronize edin, hedef kitlenize kolayca yayınlayın. Dilerseniz video haline hemen dönüştürün.

 • Etkileşimli değerlendirmeleri kolayca ekleyin
 • Medyalarınızı ve videolarınızı kolayca ekleyin
 • Sürükle-bırak gibi etkileşimleri hemen oluşturun
 • Dilerseniz kurallara göre farklı akışlara ayrılabilen eğitimler tasarlayın
 • Esnek puanlama ve kuralları ölçümleme ile etkileşimli değerlendirmeler oluşturmak için gelişmiş araçları kullanın.

Artık ek bir araca gerek duymadan sunduğumuz araç üzerinden PowerPoint ile ekran kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede ekranınızın tamamını veya bir bölümünü yakalayın ve videoyu PowerPoint slaytlarına hemen kopyalayın.

Ekibinizin iletişim becerileri üzerinde pratik yapabilmesi için konuşma simülasyonlarını kolayca oluşturun. Verilen yanıtlara göre akışı belirlenen ve değerlendirmelerden oluşan gerçekçi diyalog simülasyonlarını artık kolayca tasarlayabiliyorsunuz.

Size sağladığımız yeni araçlar ile kolay ve hızlıca oluşturabileceğiniz ek yoğun bilgi sunan materyallerinizi daha görsel hale getirebilirsiniz. Üç boyutlu kitaplar, zaman tünelleri, referanslar, sözlükler, kataloglar ve sıkça sorulan sorular içeren bileşenler oluşturmak için hazır şablon kütüphanelerimizi kullanın ve e-eğitimleriniz içerisine bunları kolayca ekleyin.

iSpring içerisinde sunulan araç içerisinde eğitim materyallerinizde kullanmanız için bir karakter kütüphanesi var. Bu kütüphanede birçok farklı durum için farklı yaşlarda ve uzmanlıklarda karakterler bulunuyor. Dilerseniz kendi karakterinizi de oluşturabilir ve kütüphaneye kolayca ekleyebilirsiniz.

Buraya kadar oluşturduğunuz tüm bileşenlerden oluşan e-eğitim paketiniz CloudLMS ile %100 uyumlu ve verimli bir şekilde çalışıyor. Tüm bu araçlarla artık klasik e-öğrenme tasarımları yerine çok daha yenilikçi ve öğretici kurgulardan oluşan e-eğitimler tasarlayabilirsiniz. CloudLMS’e özgün üzerine gelinen ve izlenen slaytları farklı renkle gösterebilme gibi gelişmiş özellikleri sunuyoruz.

Oluşturduğunuz her içerik, bilgisayarlarda tüm tarayıcılarda, tabletler ve akıllı telefonlar (Windows, İOS ve Android) dahil her cihazda mükemmel bir şekilde çalışır. İçeriklerde Flash ve HTML5 standartları uyumlu (Responsive – otomatik cihaza göre uyarlama) bir şekilde desteklenmektedir.

Video eğitimler, sınavlar, diyalog simülasyonları, ekran görüntü ve simülasyonlarını, bağlantılar ve diğer eğitim materyallerini tek bir paket içerisinde kolayca oluşturun.

İnteraktif diyalog simülasyonlarını kolayca oluşturun. Bu tür simülasyonlar müşteriler ve ortaklar ile iletişim yeteneklerinin pratiği açısından idealdir ve gerçek hayatta hata sayısının azalmasına yardımcı olur. Bir senaryo oluşturmak uzun sürmez; basitçe bir konuşma akışı oluşturun, karakterleri seçin, ve sahne için arka planı hazırlayın.

iSpring Suite yeni bir ekran yakalama fonksiyonu sunuyor, bununla ekran kaydı yapabilir ve kayıtlarınızı kurslara dahil edebilirsiniz. Dahili “iSpring Cam”, ses kaydı, imleç vurgulaması, fare tıklama ses efektleri gibi, ekran kayıtları için tüm fonksiyonları içermektedir.

Yeni Slayt Üstü Eğitim Oynatıcısı size aynı anda sunum slaytları ve video anlatımı yapma imkanı sunuyor. Gerekirse, eğitim videosunu izlerken, izleyici videonun ve slayt gösterisinin oranını değiştirebiliyor.

Artık eğitimleriniz için ses ve video anlatımında ince ayarlar yapabileceksiniz. iSpring içerisinde bir ses ve video editörü var ve hızlıca profesyonel anlatımlar oluşturmak için bütün bir dizi fonksiyon yer alıyor: ses ve videonun bir bölümünü silme, arka plan seslerini çıkartma, sesin yükselmesi/alçalması, ve çok daha fazlası sunuluyor.

İnteraktif sınavlar oluşturmak artık her zamankinden daha kolay ve hızlı, yeni görsel soru düzenleme modu sayesinde. Artık aynı anda birçok sorunun tasarımını değiştirebilirsiniz: düzende oynama yapmak, renk temasını ayarlamak, ya da arka plan oluşturmak gibi.

iPad ve tabletler için ücretsiz olan uygulamaların yanı sıra, iSpring, iPhone kullanıcılarına özel bir mobil uygulama sunuyor. Yeni mobil uygulama ile, öğrenciler kursları iPhone’a kaydedebilecek ve internet erişimleri olmadığında bile çalışabilecekler.

Dilerseniz kütüphaneye kendi karakterlerinizi ekleyebilirsiniz. Sınavlar ve anketlerle eğitiminizin etkinliğini arttırın. Kişilerin bilgi seviyesini e-eğitim paketi içerisinde ölçün ve kurslarınızın performansını interaktif testler ve anketler ile kontrol edin.

23 farklı soru tipi desteklenmektedir. En etkili ve kapsamlı değerlendirmeler için 11 kademeli ve 12 anket sorusundan dilediğiniz seçimi yapın. Soru gruplarıyla konuların çeşitliliğine göre kapsamlı bir test yapın, dilerseniz bir grup içerisinde aynı konuya dair soruların birleşiminden oluşan testler yapın. Hatta sorularınıza medya dosyaları ekleyin.

Esnek puanlama sisteminden yararlanın. iSpring Suite size her cevap seçimi için bir skor belirleme ya da her soru için aynı puanı ayarlama olanağı sunmaktadır, doğru veya yanlış cevaplar için artan azalan puanlar belirleyebilirsiniz. Testi geçmek için şartlar oluşturabilir, şartları kolaylaştırabilir ya da zorlaştırabilirsiniz: her soru için ya da testi geçmek için bir giriş sayısı belirleyin ve her soru ya da bütün test için yanıt verme süresini sınırlayın.

Simülasyon diyalogları modülünü kullanın, kolayca bir diyalog senaryosu oluşturun. TalkMaster’ın kolay anlaşılır kullanıcı ara yüzü size çeşitli senaryolar oluşturmanızı ve aralarında bağlantılar kurmanızı sağlar, kollara ayrılmış bir konuşma senaryosu oluşturabilirsiniz.

Dahili medya kütüphanesinden yararlanın; bir sahne tasarlamak için, koleksiyondan bir karakter seçebilir, duygularını düzenleyebilir ve uygun öğelerden oluşan bir arka plan oluşturabilirsiniz. 

Flash videolar ekleyin. Birkaç tıklamayla kursunuzun bir slaytına bir Flash (swf ya da flv uzantılı) dosyası veya video ekleyebilirsiniz. Eğitimlerinizin bir slaytına bir web sayfası ekleyin ya da tıklandığında farklı bir pencerede açılması için ayarlayın. Dosyalar ve linkler ekleyin. Kurs oynatıcısını dilediğiniz gibi ayarlayın. Çalışırlarken kullanıcılarınızın rahatını maksimuma çıkarmak için Türkçeleştirdiğimiz hazır uygun navigasyonlu bir oynatıcı ekleyin, eğer gerekiyorsa, panellerini, düğmelerini ve etiketlerini ayarlayın. Bir oynatıcı şablonu seçin, renk şeması belirleyin ve yayınlayın.

iSpring Suite ile eğitimlerinizi HTML5’e, Flash’a ya da MP4 formatına çevirebilirsiniz, böylece İnternet’te ya da herhangi bir LMS sisteminde paylaşabilirsiniz. Dilerseniz çıktınızın dosya boyutunu kontrol edin. iSpring Suite ile oluşturulan içerikler herhangi bir öğrenim yönetimi sisteminde yayınlanmaya hazırdır. LMS’inizin desteklediği standardı seçmeniz yeterli: Scorm 1.2, Scorm 2004 (2., 3. Ya da 4. Sürüm), AICC, veya Experience API (Tin Can API).

Hatta eğitimlerinizi izinsiz erişime karşı koruyun. iSpring Suite size dört seviyede içerik koruması sunar.

İnternet üzerindeki güvenlik saldırılarının gündemde olduğu bu günlerde artık Flash teknolojisinden vazgeçmek hepimizi için çok önemli. Örneğin Facebook yeni yayınladığı bir güncelleme ile videolar için Adobe Flash kullanmaktan vazgeçti. Ünlü sosyal paylaşım sitesi, bunun yerine yaygın olarak kullanılan HTML5 teknolojisine uyumlu bir video oynatıcısı geliştirdi. Facebook’tan yapılan açıklamada, oyunlarda hâlâ Flash’ın kullanılacağı ancak bunu değiştirmenin de yollarının araştırıldığı belirtildi. Son dönemde birçok site Flash kullanmaktan vazgeçti.

iSpring ile tüm içeriklerinizi HTML5 formatında yayınlayın, bilgi güvenliğini sağlayın.

iSpring ve Infinity CloudLMS’in gücünü birlikte kullanın. Türkiye temsilcisi olarak CloudLMS ile birlikte size sunduğumuz özel fiyattan yararlanmak için iletişime geçin.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com