fbpx

Online Proje Yönetimi

Şirketiniz İçin Yeni Nesil Bir Proje ve İş Yönetimi Uygulaması

Karmaşık Proje Yönetimi yazılımlarına yalın ve farklı yaklaşım, siz ve ekibiniz sadece proje ve işlerinizi kolayca yönetin. İhtiyacınız yalnızca proje takibiyse veri girişine boğulmadan süreçlerinizi yalınlaştırın.

 

ONLINE VE MOBİL

Veriyi bir kere girer, her yerden kullanırsınız, projelerinizi dilediğiniz cihazdan yönetin.

İŞBİRLİĞİNE AÇIK

Yöneticiler, proje ekipleri, çalışanlar, dış kaynaklar ve tüm organizasyonun bilgi paylaşımını kolaylaştırın.

KOLAY KULLANIMLI

Kullanıcı dostu ara yüzüyle herkes eğitim gerektirmeden kolayca öğrenebilir ve kullanabilir.

Previous
Next

A’dan Z’ye Güçlü Bir Ekip ve Aktivite Yönetim Sistemi

Infinity Project, proje ve işleri izlemenin yanı sıra A’dan Z’ye güçlü bir ekip ve aktivite yönetim sistemini kurumlara sunuyor. Tek bir kişinin proje ve görev planlamasından tutun, tüm kurumun proje hedeflerine kadar ölçeklenebiliyor.

Uygulamamız, Mobil Cihazlar ile Tam Entegre Çalışabilir. Kullanıcılarınızın Her Yerden İçeriklere ve Modüllere Erişimini Sağlar.

Özelliklerimiz

Sonunda tam istediğiniz gibi çalışan yalın bir Proje Takip programı!

Yalın ve Hatasız

Infinity Project ekibinizle ilgili proje ve iş yönetimini yalın bir şekilde sunar. Probleminizi tam ve eksiksiz olarak çözer, zamanınızı gereksiz yere harcamaz, istediğiniz her şeyi tam olarak zamanında sunar ve ona her yerden erişebilmenizi sağlar.

Esnek ve Hızlı

Katmanlı mimari ve modüler teknolojimiz sayesinde istekleriniz ve fikirleriniz hızla tamamlanır. Mükemmel bir satış sonrası desteği sunulur. Sistem sürekli optimize ve hızlı çalışır. Hata riskleriniz azalır

Kolay Yönetilebilir

Dilerseniz her şeyi siz kendiniz kolayca yönetebilirsiniz.

Ekonomik Bakım ve Destek

Yazılım geliştirme, sunucu, veri tabanı, sistem geliştirme, güncelleme, yedekler, bakım ve lisans ücretlerini düşünmezsiniz. “Kullandığın kadar öde” ile yatırımlarınız ekonomik olarak yönetilir. Yeni bir modüle gereksinim duyduğunuzda hızla hesabınıza açılır. Yeni bir işlev gerektiğinde hızla yapılır ve hesabınıza eklenir.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com