fbpx

Quiz Show

Yeni Ürünümüz Quiz Show ile Tanışın!

ARTIK KURUMSAL BİLGİLERİMİZİ EĞLENEREK VE YARIŞARAK PEKİŞTİRİYORUZ.

Uzun zamandır beklenen yeni ürünümüzü gururla sunuyoruz; Quiz Show. Biz bu ismi uygun gördük, çünkü onun sayesinde TV şovlarındaki kadar heyecanlı bir ortamda, mobil uygulama üzerinden çalışanlarınız öğrendiklerini eğlenceli bir şekilde pekiştiriyor!

Kullanımı çok kolay. AppStore ve GooglePlay’de yayınlanmış “Quiz Show” isimli bir uygulamamız var. Değerli müşterilerimiz olarak var olan CloudLMS üzerinde çeşitli konularda soru bankanızı kolayca oluşturuyorsunuz. Veya dilerseniz sadece bu amaçla size hemen bir hesap açıyoruz. Örneğin belirli bir eğitim dizisini kapsayan 150 soruluk bir soru setini girebiliyor veya Excel’den toplu olarak ekleyebiliyorsunuz. Soru bankanızdan kaç soru sorulsun, zorluk düzeyleri ne olsun gibi seçeneklerle oyununuzu hemen oluşturuyorsunuz.

Ardından soru setlerinden oluşturduğunuz oyunu çalışanlarınıza hemen yayınlıyorsunuz. Çalışanlara sadece bir e posta gönderiliyor; kullanıcı adı, şifreleri, sizin belirlediğiniz açıklayıcı bir mesaj ve oyunu indirebilecekleri AppStore ve GooglePlay bağlantıları iletiliyor. Oyunun çalışanlar tarafından cep telefonlarına indirilmesinin ardından girilen e posta adresi ve şifre ile hemen oynamaya başlıyorlar.

Oyunları pek çok farklı kurguyla oluşturabiliyorsunuz. Örneğin bilinemeyen soruların kişilere tekrar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Veya sadece bir kez sorarak eleme yaparak yarışma formatında ilerleyebilirsiniz. İster pekiştirme amaçlı ister yarışma amaçlı oyunlarınızı dilediğiniz gibi kolayca kurgulayabilirsiniz. Raporlama konusunda her zamanki gibi her türlü istatistik veriyi sizlere sunabiliyoruz. İster grafikli panellerle kullanım özetlerine, ister soru veya kullanıcı bazında ayrıntılı analizlere kolayca erişebiliyorsunuz.

Üstelik “Quiz Show” birden fazla oyun formatıyla daha da eğlenceli. Bu sayede zaman içerisinde sıkıcı olmaktan da ayrılmış oluyorsunuz. Örneğin bir oyunu “Bil Kazan” formatında ilerledikten sonra bir diğer oyunu “Kartları Eşleştir” formatında yayınlayabilirsiniz.

Teknolojisi tamamen “Infinity Elearning” yaklaşımıyla geliştirildiği için her zamanki gibi esnek olarak fikirlerinize değer veriyor ve bunları hızla uyarlayabiliyoruz.

Artık çalışanlarınız eğlenceli bir ortamda dilerseniz tatlı bir rekabet ile yarışarak öğrendiklerini pekiştiriyorlar. Kısa bir süre için CloudLMS müşterilerimize oyunlarla ilgili genel soru bankasını ücretsiz sunuyoruz. Bu sayede kurumsal sorularınızla birlikte genel kültür ve eğlence sorularını da birlikte karma olarak oluşturabileceğiniz oyunları çalışanlarınıza yayınlayabilirsiniz.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com