fbpx

Role Play Simulation

Role Play Simulation - İş Simülasyonları

Türkiye’nin lider e-öğrenme firması olarak devrim niteliğinde yeni bir ürün tasarladık. Sizleri ülkemizin ilk ve tek yapay zeki iş simülasyonu platformu olan “RolePlaySimulation.com” ile tanıştırıyoruz. İş simülasyonları elbette yeni bir konu değil, ancak simülasyon senaryolarını hızla oluşturup çalışanlarınızla mobil uygulamalar üzerinden anında yayınlamaya ne dersiniz? Bir de simülasyonu oynatırken belirlediğiniz yetkinlikleri hızla ölçebilmeyi ve raporlayabilmeyi eklersek? Üstelik hazır kişiliklerden oluşan ve size özel hala gelebilen SİM kütüphanemizi hemen kullanabilmeyi de sunuyorsak? Sizce bunlar yeterince yenilik değil mi?

Sonuç olarak simülasyon projelerinde artık aylarca yapılan uğraşıları ortadan kaldırıyoruz!

Platform hazır, simler hazır, hemen uyarlayın, dilerseniz kendi simlerinizi ekleyin

İster web’den ister mobilden simülasyonlarınızı hemen yayınlayın.

Sonuçları ölçümleyin, raporlayın, analizlerle organizasyonunuzu geliştirin.

Yetkinliklerinizi eğlenceli, deneyime dayalı destekleyerek geliştirin.

Örneğin satış alanına yönelik düşünürsek, hazır tasarlanmış kişilik özelliklerine sahip Sim’lerimizle akıllı diyaloglar üzerinden satış deneyimi çalışanlarınıza hemen yaşatılıyor. Örneğin eşine sormadan hiç bir şey satın alamayan Şemsi Bey isimli Sim’imize araç satışı yapabilmeyi çalışanlarınıza hemen deneyimletebilirsiniz. Bunun gibi senaryoları hızla size özel hale getirebiliyor veya yenilerini ekleyebiliyoruz.

İş simülasyon senaryolarınızı geliştirdiğimiz entegre çalışan 3 bileşenden oluşan yazılımlarımızla hızla oluşturup hedef kitleye mobil uygulamalar üzerinden anında yayınlamaya ne dersiniz?
Kullanışlı Diyalog Editörü
Güçlü Bir CloudLMS
Mobil Uygulamalar; iOS ve Android
YETKİNLİK DEĞERLENDİRMELERİ

RolePlaySimulation.com, çeşitli yetkinlikleri vakaların yaşatılması sırasında ölçebilmektedir. Bunlar iletişim, kurumsal, liderlik ve sosyal gibi kategorilerde olabilmektedir.

Örneğin satış konusunda ölçülen yetkinlikleri listelersek;

 • Başarı Odaklılık
 • Kendine Güven
 • İletişim Becerisi
 • İkna Yeteneği
 • Müşteri Odaklılık

Oyunumuzun karar verme yapısı ve içeriği, çeşitli yetkinlikleri doğrudan geliştirmek ve ölçmek için tasarlanmıştır. Geliştirdiğimiz RPSA (Role Play Simulation Analytics) ile her bir yetkinlik için anlık bildirimler verilir ve geliştirilmesi gereken alanlar tanımlanır. RPSA sayesinde yetkinlik seviye analizleri yapılarak yetkinliklerdeki boşluklar tanımlanmakta ve öneriler sunulmaktadır.

Şirketler, kurumlar ve sivil toplum örgütleri farklı iş alanlarında farklı içerikler ile çalışırlar, bu nedenle farklı yetkinlikler tanımlarlar. Kurumsal başarı genellikle farklı içerikte yetkinlikler gerektirir. Tüm bu yetkinlikler RolePlaySimulation.com sayesinde kişiye özgü olarak belirlenebilir ve gelişim alanları saptanabilir.

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com