fbpx

Satış Takibi

Satış Takibi | Kurumsal Satış Yönetim Platformunuz!

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından birisi olarak, birlikte çalıştığımız dev firmaların ihtiyacından hareket ederek ürettiğimiz yeni nesil “Satış Takip” çözümünü gururla sunuyoruz.

Satış Takip ile satış yöneticileri ve ekip internet üzerinde buluşuyor. Müşteriler, satış aktiviteleri, teklif ve sözleşmeler, yapılacak görevler, duyurular kolayca paylaşılıyor. Tek hedef var, o da aktivite tabanlı satışa odaklanmak! Çünkü sistem hiçbir fırsatı aktivitesiz bırakmaya izin vermiyor. Bu yüzden riskler de azalmış durumda. Kullanımı çok kolay, eğitim gerektirmeden herkes hemen öğreniyor.

Satış Takibi; satışları izlemenin yanı sıra A’dan Z’ye güçlü bir ekip ve aktivite yönetim sistemini kurumlara sunuyor. Tek bir kişinin satış ve aktivite planlamasından tüm kurumun satış hedeflerine kadar ölçeklenebilen sistem yenilikçi bir platform olmanın yanı sıra gelişmiş izleme araçlarını da sunuyor. Ayrıca eğitsel içerikler, video, e-öğrenme, sosyal paylaşım, öneri ve forum gibi ek özelliklerle satış geliştirmeyi destekliyor.

Karmaşık CRM yazılımlarına yalın ve farklı yaklaşım, siz ve ekibiniz sadece satışlarınızı kolayca yönetin. Üstelik online ve mobil, veriyi bir kere girip, her yerden kullanıyorsunuz, satışlarınızı dilediğiniz cihazdan yönetiyorsunuz. Yöneticiler, satış ekipleri, saha elemanları, finans gibi ilgili birimler bilgiyi kolayca paylaşıyor.

Özetle, problemi tam olarak çözüyor, zamanınızı gereksiz yere harcamıyor, ne istiyorsanız tam olarak zamanında sağlıyor ve ona her yerden erişebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MOBİL CİHAZLAR İLE DE TAM ENTEGRE ÇALIŞABİLEN SİSTEM KULLANICILARIN HER YERDEN İÇERİKLERE VE MODÜLLERE ERİŞİMİNİ SAĞLIYOR!

SUNULAN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERDEN BAZILARI

Çözümümüzü kullanmayı düşünürseniz
hemen yardımcı olmaya hazırız...

  Size nasıl yardımcı olabiliriz? Değer yaratan çözümlerimizle tanışmak isterseniz, bize hemen erişebilirsiniz. Bizden haber almak için sayfayı kaydırın, ilgili alanda bültenimize üye olun!

  ADRESİMİZ

  YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKİTELLİ TEKNOPARK NO: 1/208 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL

  TEL

  +90 212 274 2855

  E-POSTA

  info@infinityteknoloji.com